• Comfort Hotel

  Vilniuje

  modernus, muzikinės tematikos viešbutis

 • VILNIAUS ORO UOSTO PAKILIMO TAKO REKONSTRUKCIJA

  Šią vasarą, nuo liepos mėn. 14 d. (00:00 val.) iki rugpjūčio mėn. 17 d. (23:59 val.), Vilniaus oro uostas (VNO) bus uždarytas dėl pakilimo tako rekonstrukcijos darbų. Per šį laikotarpį dauguma oro linijų savo skrydžius į Vilnių nukreips į Kauno oro uostą (KUN), kuris yra tik valanda kelio nuo Vilniaus miesto centro.

  Naujausius viešojo transporto tvarkaraščius ir visą su tarpmiestiniu susisiekimu susijusią informaciją galite rasti Turizmo informacijos centre, įsikūrusiame Kauno oro uoste.

  SUSISIEKIMAS TARP KAUNO ORO UOSTO IR VILNIAUS

  Automobiliu

  Iš Kauno oro uosto Vilnių galima patogiai ir greitai pasiekti A1 autostrada, kelionė trunka tik apie vieną valandą. Jei planuojate Kauno oro uoste išsinuomoti automobilį, rasti visas ten veikiančias automobilių nuomos bendroves galite čia. Kauno oro uoste taip pat rasite City Bee stotelę, kurioje galite paimti automobilį.

  Greituoju autobusu Ollex

  Ollex greitieji (express) autobusai važiuoja tarp Kauno oro uosto ir Vilniaus kiekvieną dieną kas 30 min. Autobusų tvarkaraščiai yra suderinti su skrydžių grafikais. Autobusų tvarkaraščius galite rasti ir bilietus įsigyti internetu. Bilietas į vieną pusę kainuoja €10, kelionė trunka apie 1 val. 30 min. Ollex autobusų atvykimo ir išvykimo stotelė Vilniuje – prie McDonald‘s restorano, Seinų gatvėje, netoli Vilniaus autobusų stoties (stotelė žemėlapyje pažymėta čia). Keleiviams patariama autobusų bilietus įsigyti iš anksto ir taip garantuoti vietas autobuse. Ollex taip pat teikia ir privataus pervežimo iš Kauno oro uosto į Vilnių paslaugą.

  Greituoju autobusu TOKS (autobusų stotis)

  Vilniaus miestą iš Kauno oro uosto galima pasiekti ir TOKS autobusais, kurie važiuoja kasdien apie 8-9 kartus per dieną. Šių autobusų tvarkaraščius rasti ir bilietus įsigyti galima internetu (ieškokite tiesioginio maršruto iš Kauno oro uosto į Vilniaus autobusų stotį). Bilieto į vieną pusę kaina – €10, kelionė trunka apie 1 val. 20 min.

  Su persėdimu Kauno mieste:

  Iš Kauno oro uosto galite pasiekti Kauno miestą viešuoju transportu, autobuso Nr. 29. Bilietą galima įsigyti iš vairuotojo autobuse, bilieto kaina – €0.80. Kelionė trunka apie 50 min. Autobuso išvykimo tvarkaraštis skelbiamas internete.

  – Autobusu

  Įvairių vežėjų autobusais galite pasiekti Vilniaus autobusų stotį iš Kauno autobusų stoties. Autobusų tvarkaraščius galima rasti ir bilietus įsigyti internetu. Bilieto į vieną pusę kaina – nuo €5,70, kelionė trunka apie 1 val. 30 min.

  – Traukiniu

  Vilnių iš Kauno taip pat galite pasiekti greituoju traukiniu. Traukiniai išvyksta kas 30 min. dienos piko metu bei kas 2 val. ne piko valandomis. Trumpiausia kelionė trunka tik 1 val. 6 min., bilietų kainos – nuo €4 iki €6 (kaina priklauso nuo kelionės laiko bei bilieto klasės). Traukinių tvarkaraščius galima rasti ir bilietus įsigyti internetu.

  Vilniaus oro uosto informacija pateikiama jų interneto svetainėje čia.

  Vilniaus turizmo informacijos centras: tic@vilnius.lt, +370 5 262 9660.

  Comfort Hotel LT

  „COMFORT HOTEL LT – Rock ‘ n‘ Roll Vilnius“ – modernus muzikinės tematikos viešbutis.

  Tai bene geriausiai atrodantis viešbutis Vilniuje. Taip, mes tikrai tai galime pažadėti. Nuo viešbučio durų pasukę į dešinę, po penkių minučių jau būsite miesto centre, kur rasite absoliučiai viską.
  Nemokamas WiFi – visada šaunu. Nemokami pusryčiai numalšins Jums natūraliai kilusį alkį po treniruotės nemokamoje viešbučio sporto salėje ir šitai ne mažiau šaunu.

   

   

  Mes parašėme žodį „nemokamas“ keturis kartus:

  • Nemokamas WiFi
  • Nemokami pusryčiai
  • Nemokama treniruolių salė kiaurą parą

  Plačiau.

  Kambariai

  Miestietiško stiliaus kambariai, kiekviename iš jų plokščiaekraniai 32 colių televizoriai, individuali oro kondicionavimo sistema ir šildomos grindys vonios kambaryje.
  Kambario rezervavimas, savaime suprantama, reiškia, kad jame yra lova. Standartinis komplektas: atskiras vonios kambarys, pusryčiai, kambario tvarkymas, naudojimasis mūsų nuostabia sporto sale, WiFi ir kavos/arbatos tiek, kiek tik galite išgerti.

  Fenas, be galo patogios lovos, didžiuliai rašomieji stalai korespondencijai tvarkyti, minkštutėliai foteliai ir skaitymo lempos. Ir dar viena žinutė – galite pasirinkti kambarį medinėmis grindimis arba išklotus kilimine danga.

  Plačiau.

  Rezervuoti

  Restoranas TIME

  Neilgai trukus Vilnius taps jaukių restoranų ir gero maisto sinonimu. Mūsų nuomone, iškilmingiems pietums reikia ne tik aukštos kokybės patiekalų, bet ir juos serviruoti jaukiose patalpose. Plačiau.

  Užsisakykite staliuką

   

  Sveiki švediško stalo PUSRYČIAI patiekiami kasdien, o restoranas siūlo europietiškos virtuvės patiekalus, pagamintus garsaus Lietuvos vyr. virėjo.
  Vestibiulio parduotuvė siūlo šviežius užkandžius ir gėrimus, kavą bei arbatą.

  Susitikimai

  Pasitarimai puikus dalykas. Ne paslaptis, kad jie būna itin nuobodūs. Bet štai keletas gerų naujienų.
  Mes kiek pasukome galvas, ir štai rezultatai. Pasijuskite kaip namuose ir Jus apims įkvėpimas vienoje iš keturių mūsų konferencijų salių. Plačiau.

   

  Mes siūlome nepertraukiamą techninių įrengimų darbą, puikiai organizuotas konferencijos pertraukėles, pietus ir vakarienę mūsų restorane, dieninį apšvietimą bei modernią konferencijų techniką visose salėse – trumpai tariant, viskas paruošta tam, kad Jūsų renginys vyktų sėkmingai.

  Siųsti užklausą

  Sporto salė

  „Comfort Hotel Lt“ sporto salėje rasite viską, kas sustiprins Jūsų jėgas bei ištvermę.

   

  Salė atidaryta kiaurą parą, tad galite sportuoti, kada tik pageidaujate.

  Salė nemokama visiems viešbučio gyventojams.

  Susižavėjai?

  Užsisakyk