• Comfort Hotel LT

  ROCK´N´ROLL VILNIUS

 • COMFORT HOTEL LT – ROCK´N´ROLL VILNIUS

  Kauno g. 14
  LT-03212 Vilnius
  Lietuva
  Tel.:+370 5 25 05 111
  Fax.: +370 6 85 98 920
  E-mail: Co.Vilnius@strawberry.lt

  Rašykite

  Kaip mus rasti?

  Atvykimas taksi

  Rekomenduojame A2B Taxi,
  Telefonas: 1666.

  Automobiliu

  Važiuosite automobiliu? Kad rastumėte kryptį žemėlapyje,
  spauskite čia..

  Autobusu
   

  Iš oro uosto autobusu:

  Važiuokite 3G autobusu tiesiai iš oro uosto. Kaina 1 euras 1 keleiviui, važiuokite iki sustojimo Vienaragių. (Kauno gatvė). Išlipę paėjėkite keletą metrų atgal, pereikite gatvę ir pasukę kairėn eikite tiesiai – už poros blokų pamatysite viešbutį Comfort. (maždaug 2 – 4 min kelio).

  Traukiniu:

  Kai atvyksite į Vilniaus geležinkelio stoties sustojimą („Vilniaus geležinkelio stotis“), išeikite per pagrindinį išėjimą ir eikite tiesiai 750 metrų (pirmoji gatvė Stoties, iki Šopeno gatvės). Ten kairėje pusėje pamatysite viešbutį.

  Traukiniu
   

  Viskas ranka pasiekiama

  Viešbutis „Comfort Hotel LT – Rock ‚n‘ Roll Vilnius“ atitolęs maždaug 700 m nuo Vilniaus geležinkelio stoties ir tik 4 km nuo Vilniaus tarptautinio oro uosto. Turime netgi tiesioginį susisiekimą autobusu. Supermarketas „IKI“ vos už 50 m kitoje gatvės pusėje.

  Išėję iš viešbučio neskubėdami, vos per keletą minučių nueisite į geležinkelio arba autobusų stotį. Nuo viešbučio durų pasukę į dešinę, po penkių minučių jau būsite miesto centre, kur rasite absoliučiai viską. Traukinio, vežančio į oro uostą, stotelę surasite už 300 m nuo viešbučio (žr. aukščiau).
  Pamąstykite apie mūsų naująjį viešbutį kaip ramybės oazę, kur galima atsipalaiduoti po įtemptos dienos, bet tuo pačiu pakankamai arti prie pašėlusio naktinio gyvenimo, jeigu pakeisite nuostatą.

  Atstumas iki oro uosto

  Vilniaus tarptautinis oro uostas už 5 km, 10 min nuo viešbučio.

  Atstumai iki visuomeninio transporto

  Autobusų stotelė Aguonų: 110 m
  Geležinkelio stotis: 800 m, apie 10 min pėsčiomis.

  Radote kelią?

  Rezervuoti